Úvod  /  Kurzy pro děti  /  Němčina pro děti  /  Individuální výuka

Reference

Informujeme

Individuální výuka němčiny (německého jazyka) pro předškolní děti

Nabízíme vám individuální výuku němčiny (německého jazyka) pro děti v předškolním věku, od tří do pěti let, v Ostravě a okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se speciálně kvalifikovaný lektor věnuje pouze jednomu (maximálně třem) dětem. Individuální kurzy němčiny pro předškolní děti probíhají zpravidla u klienta v domácím prostředí.

Přijďte se za námi podívat na úvodní schůzku!

Rádi se s vámi sejdeme na úvodní schůzce, kde vám představíme způsob a metodu výuky, seznámíme se s vámi a vašimi dětmi a společně domluvíme všechny podrobnosti týkající se výuky.

Úvodní schůzky probíhají zpravidla u nás v jazykové škole PARAKALO na adrese Přemyslovců 992/52, Ostrava - Mariánské Hory. Pro domluvení se na úvodní schůzku nás, prosím, kontaktujte. Těšíme se na vás!

Jak se učíme němčinu?

 • Hrajeme si s obrázkovými kartičkami

  Kartičky s obrázky jsou jedním z nejdůležitějších způsobů učení. Díky hraní si s kartičkami se děti aktivně naučí řadu slovíček, seznámí se se strukturou jazyka, gramatickými jevy, pochopí, jak se tvoří slova v němčině a jak fungují členy.

 • Zpíváme si písničky

  Děti zpívání milují a je to úžasný způsob, jakým mohou nový jazyk snadno vstřebat. Každá písnička je spojená s tanečkem, který pantomimicky ztvárňuje slovní zásobu použitou v písničce. Děti se písničku i taneček velmi rychle naučí a díky tomu si aktivně osvojí slovní zásobu i gramatické struktury.  
  Všechny texty písniček jsou přístupné rodičům, což vám umožní procvičovat písničky doma s rodinou tak často, jak budou chtít.

 • Hrajeme si se dvěma dětskými postavičkami

  Vše se točí kolem dvou dětských postav - holčičky Mimi a chlapečka Momo - a jejich mateřské školy. Děti si dají snadno do souvislosti vlastní život s dějem kurzu, neboť ten odráží jejich vlastní situaci, a tak všechna dobrodružství a činnosti jsou jim známé a blízké.

 • Všichni mluvíme německy

  Při lekcích vytváříme co nejvíce příležitostí k využití němčiny. Maňásci Mimi a Momo, kteří nás provázejí všemi lekcemi, mluví výhradně německy. Lektor/ka používá němčinu téměř vždy (pouze pokud je to nezbytné, využije češtinu). Děti si na mluvenou němčinu brzy zvyknou a začnou ji používat také.

 • Zapojujeme rodiče

  Pro úspěch dítěte je velmi důležitá podpora a povzbuzení rodičů. Díky dostupným doplňujícím materiálům mohou rodiče s dětmi procvičovat němčinu s obrázky, vybarvovat pracovní listy, číst jim jednoduché příběhy a hrát s nimi jednoduché hry v němčině.

Jak kurz probíhá a jak dlouho trvá?

Kurz se obvykle koná 1x - 3x týdně v délce 30 - 60 min. dle vašich požadavků a možností. Celková délka kurzu je individuální, u dětských kurzů doporučujeme kontinuální výuku, minimálně v délce 1 roku.

Náš tip
Zvolte si individuální výuku němčiny pro vaše dítě v předškolním věku, pokud si chcete termín a místo výuky určit individuálně dle vašich časových možností. Optimálně doporučujeme výuku v pravidelných termínech, minimálně 1x týdně.