Úvod  /  O nás

Reference

Informujeme

O nás

Naší vizí je rozvíjet jazykové schopnosti dětí přirozeným a zábavným způsobem, podporovat v nich jejich touhu učit se novým věcem a celkově se podílet na rozvoji osobnosti dítěte.

Prvních sedm let života dítěte je naprosto klíčových pro osvojování si jazyka, ať už mateřského nebo cizího. Děti mají v tomto věku nejkomplexnější schopnost automaticky přijímat melodii, rytmus i strukturu jazyka. První roky života jsou důležité pro celý jeho život. Děti si osvojí nejen dovednosti a schopnosti, ale získají pocit důležitosti sebedůvěru a schopnost prosadit se.

V kurzech plných písniček, příběhů, her a pohádek se přitažlivým a podněcujícím způsobem seznámí s existencí cizího jazyka a naučí se všechno, co dítě potřebuje, aby se naučilo cizí jazyk stejně jako svůj mateřský jazyk - komunikační schopnosti, správný přízvuk, gramatiku a bohatou slovní zásobu.

Seznamte se s našim týmem:

 • Tereza Košťalová

  Tereza Košťalová

  Ahoj! Jmenuji se Tereza a učím angličtinu a češtinu pro cizince! S dětmi pracuji již spoustu let, protože je to práce, která mne neskutečně baví a naplňuje! Každé dítě znám "jako své vlastní" a pamatuji si i dlouho poté, co jazykový kurz ukončí. Jednotlivé lekce připravuji tak, aby děti co nejvíce bavily a aby se do hodin těšily. Myslím, že mne děti berou jako kamarádku i autoritu zároveň a díky tomu jsou naše lekce plné smíchu, zábavy a kamarádství.

   

 • Karin Vápeníčková

  Karin Vápeníčková

  Nadšená lektorka němčiny, která se zabývá nejen výukou dětí, ale i výukou dospělých. Práci s dětmi se věnuje již několik let. Má zkušenosti nejen z výuky jazyků, ale také z tanečních a sportovních kroužků. Jejím posláním je vytvářet radost v dětských očích!

 • Veronika Švidrnochová

  Veronika Švidrnochová

  Nadšená lektorka francouzštiny, která se dětem a francouzštině věnuje již dlouho. Důležité pro ni je, aby si děti z lekcí odnášely mnoho zážitků, motivaci pro jazyk a sdílely své nadšení s rodiči a okolím. Pro Veroniku není nic hezčího než vidět rozzářené dětské oči a upřímnou radost.