Úvod  /  Kurzy pro děti  /  Angličtina pro děti  /  Skupinové kurzy

Reference

Informujeme

Skupinové jazykové kurzy angličtiny (anglického jazyka) pro předškolní děti

Nabízíme vám skupinkové kurzy angličtiny pro předškolní děti, od tří do šesti let.

Skupinkové lekce jsou určeny pro maximálně 6 dětí v předškolním věku (3 - 6 let). Lekce se konají v příjemných prostorech Dětského klubu KUKY ve VIVA Ostrava (Horní 1492/55, Ostrava-Hrabůvka) anebo v Dětském koutku PARAKALO (Přemyslovců 992/52, Ostrava - Mariánské Hory).

Jak se učíme angličtinu?

 • Vyprávíme si poutavé příběhy

  Příběhy hrají významnou roli ve vývoji dětí a v jejich jazykovém růstu bez ohledu na to, zda jsou vyprávěny v mateřském či cizím jazyce. Příběhy poskytují smysluplný kontext, prostřednictvím kterého se děti přirozenou cestou seznámí s novým učivem, a také si opakují již naučené.

 • Zpíváme si písničky

  Děti zpívání milují a je to úžasný způsob, jakým mohou nový jazyk snadno vstřebat. Každá písnička je spojená s příběhem a tvoří tak neodmyslitelný celek. Písničky dávají dětem možnost aktivně se zapojit do vyprávění příběh a to jak zpěvem, tak pohybovým vyjádřením obsahu, což je vysoce motivující. 
  Všechny texty písniček jsou přístupné rodičům, což vám umožní procvičovat písničky doma s rodinou tak často, jak budou chtít.

 • Hrajeme si se čtyřmi dětskými postavičkami

  Vše se točí kolem čtyř dětských postav a jejich mateřské školy. Děti si dají snadno do souvislosti vlastní život s dějem kurzu, neboť ten odráží jejich vlastní situaci, a tak všechna dobrodružství a činnosti jsou jim známé a blízké.

 • Všichni mluvíme anglicky

  Při lekcích vytváříme co nejvíce příležitostí k využití angličtiny. Maňásek, který nás provází všemi lekcemi, mluví výhradně anglicky. Lektor/ka používá angličtinu téměř vždy (pouze pokud je to nezbytné, využije češtinu). Děti si na mluvenou angličtinu brzy zvyknou a začnou ji používat také.

 • Zapojujeme rodiče

  Pro úspěch dítěte je velmi důležitá podpora a povzbuzení rodičů. Díky dostupným doplňujícím materiálům mohou rodiče s dětmi poslouchat písničky, číst jim jednoduché příběhy a hrát s nimi jednoduché hry v angličtině.

Nabídka kurzů

Začínáme s angličtinou (Hlučín, září - leden)

Kurz je vhodný pro všechny děti od 3 do 6 let, které s angličtinou úplně začínají.

Cena kurzu: 3 100 Kč Více o kurzu

Angličtina pro děti I (Ostrava, září - leden)

Semestrální kurz angličtiny je vhodný pro děti od 3 do 6 let.

Cena kurzu: 2 490 Kč Více o kurzu

Angličtina pro děti II (Ostrava, září - leden)

Semestrální kurz angličtiny je vhodný pro děti od 3 do 6 let.

Cena kurzu: 2 490 Kč Více o kurzu