Úvod  /  Pro rodiče  /  Angličtina pro děti

Reference

  • "Chtěla bych moc pochválit jednání a výuku paní učitelky. I když je Patriček někdy živý, moc jej baví chodit do angličtiny. Slovíčka si zapamatovává relativně snadno a paní učitelka se mu také velmi líbí. Ještě jednou děkuji, že jste nás přibrali i v průběhu roku, a přeji hezký den!"


    Ing. Barbora Šímová, 9.12.2015

  • Všechny reference

Informujeme

Jak procvičovat angličtinu s dětmi doma?

Malé děti se učí různými způsoby. Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak se učit a procvičovat cizí jazyk, je zpívání. Děti milují poslech písniček a rády se přidávají se zpěvem i pohybem. S písničkami se děti seznámí již v kurzu a doporučujeme, abyste s dětmi probrané písničky procvičovali také doma. Písničky můžete přehrávat doma, v autě, když dítě večer ukládáte do postýlky nebo když ráno vstáváte - přehrávat je můžete v podstatě kdykoliv a kdekoliv.

 

Procvičujte se svými dětmi také slovní zásobu, se kterou se seznámí v kurzech. Můžete k tomu využít kompletní přehled slovní zásoby, rozdělený podle jazykových úrovní a lekcí, včetně správné výslovnosti anebo interaktivní hry rozdělené podle úrovní a lekcí.

 

Děti perfektně zvládají dělat několik věcí najednou - poslouchají písničky, i když si hrají s hračkami nebo kreslí obrázek! Přinášíme vám proto další obrázky a podklady k vytištění, které tematicky souvisejí s příběhem probíraným v kurzech.

 

Přečtěte si také pár praktických tipů, jak s dětmi angličtinu doma procvičovat!