Úvod  /  Kurzy pro děti  /  Francouzština pro děti  /  Skupinové kurzy

Reference

 • "Chtěla bych moc pochválit jednání a výuku paní učitelky. I když je Patriček někdy živý, moc jej baví chodit do angličtiny. Slovíčka si zapamatovává relativně snadno a paní učitelka se mu také velmi líbí. Ještě jednou děkuji, že jste nás přibrali i v průběhu roku, a přeji hezký den!"


  Ing. Barbora Šímová, 9.12.2015

 • Všechny reference

Informujeme

Skupinové jazykové kurzy francouzštiny (francouzského jazyka) pro předškolní děti

Nabízíme vám skupinkové kurzy francouzštiny pro předškolní děti, od tří do šesti let.

Skupinkové lekce jsou určeny pro maximálně 6 dětí v předškolním věku (3 - 6 let). Lekce se konají v příjemných prostorech Dětského klubu KUKY ve VIVA Ostrava (Horní 1492/55, Ostrava-Hrabůvka) a Dětského koutku PARAKALO (Přemyslovců 992/52, Ostrava - Mariánské Hory).

Jak se učíme francouzštinu?

 • Hrajeme si s obrázkovými kartičkami

  Kartičky s obrázky jsou jedním z nejdůležitějších způsobů učení. Díky hraní si s kartičkami se děti aktivně naučí řadu slovíček, seznámí se se strukturou jazyka, gramatickými jevy, pochopí, jak se tvoří slova ve francouzštině a jak funguje jazykový systém.

 • Zpíváme si písničky

  Děti zpívání milují a je to úžasný způsob, jakým mohou nový jazyk snadno vstřebat. Každá písnička je spojená s tanečkem, který pantomimicky ztvárňuje slovní zásobu použitou v písničce. Děti se písničku i taneček velmi rychle naučí a díky tomu si aktivně osvojí slovní zásobu i gramatické struktury.

 • Hrajeme si s maňáskem

  Ve výuce využíváme maňáska, který mluví jen francouzsky. Maňásek se brzy stane kamarádem dětí a pomůže jim zorientovat se v učení se nového jazyka.

 • Všichni mluvíme francouzsky

  Při lekcích vytváříme co nejvíce příležitostí k využití francouzštiny. Maňásek nás provází všemi lekcemi a mluví výhradně francouzsky. Lektor/ka používá francouzštinu téměř vždy (pouze pokud je to nezbytné, využije češtinu). Děti si na mluvenou francouzštinu brzy zvyknou a začnou ji používat také.

 • Zapojujeme rodiče

  Pro úspěch dítěte je velmi důležitá podpora a povzbuzení rodičů. Díky dostupným doplňujícím materiálům mohou rodiče s dětmi procvičovat francouzštinu s obrázky, vybarvovat pracovní listy, číst jim jednoduché příběhy a hrát s nimi jednoduché hry ve francouzštině.

Nabídka kurzů

V této sekci aktuálně nenabízíme žádný kurz. Podívejte na přehled všech kurzů.